Rękaw kompresyjny FORCE khaki

  • Stan magazynowy: Dostępny
Najlepszej jakości armsleeve, rękaw kompresyjny na ramię
  • 49,00 zł


armsleeve rękaw kompresyjny

 - Termoaktywny, oddychający, szybkoschnący(DRY.EXPERT) i elastyczny materiał (92% poliester, 8% elastan) w którym poczujesz się jak w drugiej skórze!

-System zapobiegający zsuwaniu i przekręcaniu się rękawa (w górnej części antypoślizgowy pasek od wewnątrz)

- Mega jakość w świetnej cenie!

- Wzmocnione płaskie i elastyczne szwy, nie podrażniające skóry - dzięki czemu nie czujemy dyskomfortu podczas treningu

- System utrzymujący właściwą temperaturę ciała w trakcie treningu, gwarantując suchość w ciepłe dni, zaś komfort cieplny w niskich temperaturach . Wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz.

- Kompresyjny materiał odciążający mięśnie i zwiększający przepływ krwi, dzięki czemu mogą dłużej i wydajniej pracować oraz pozostają rozgrzane przez cały trening

- Zapobiega otarciom i podrażnieniom skóry, pomaga utrzymać higienę

- Nadruki wykonane metodą sublimacji - nieścieralne i trwałe

- Anatomicznie dopasowanie

- Wyprodukowane z myślą o potrzebach osób uprawiających sport wyczynowo

- Cena za jeden rękaw

 Proponowany przez nas rękaw kompresyjny na rękę jest kolejnym z oferowanych przez nas ciuchów taktycznych. Przeznaczony dla profesjonalistów oraz dla osób, które pragną zwiększyć wydajność i zabezpieczyć swoje mięśnie przed wychłodzeniem albo zmianami temperatury. Każdy kto ma duże doświadczenie i komu zależy na osiąganiu swoich sportowych celów natknął się na rękawek kompresyjny na przedramię, ponieważ utrzymanie mięśni w odpowiedniej temperaturze oraz odpowiedni przepływ krwi w rękach jest niezwykle istotny podczas treningu. Wspomaga on naturalną termoregulację ciała oraz nagłe, niespodziewane zmiany temperatury, powodując odpowiednie podtrzymanie - wytworzonych przez organizm będący w trakcie wysiłku - warunków idealnych, stworzonych w sposób indywidualnie dobranych przez Twoje ciało. Rękaw kompresyjny taktyczny jest zatem idealnym rozwiązaniem dla osób przeprowadzających swoje treningi na świeżym powietrzu, ze względu na ochronę przed potencjalnie zmiennymi warunkami pogodowymi. Dlatego też postanowiliśmy nadać naszemu rękawkowi kolor khaki, który stanowi również kamuflaż, co nadaje mu również cechy odzieży militarnej, która kojarzy się z korzystaniem w bardziej ekstremalnych warunkach.

 Nie zmienia to faktu, że nasz rękaw na przedramię jest bardzo użyteczny również podczas ćwiczeń wewnątrz budynków, gdzie utrzymanie odpowiednio mięśni jest także istotne, tym bardziej, że wiążą się one często z ćwiczeniami, w których udział biorą górne partie ciała, w tym również ręce.

 Jeżeli dużo uwagi poświęcasz w swoich treningach mięśniom rąk, możesz być pewny że nas rękaw na ramię będzie pasował i czy rozciągnie się on w odpowiedni sposób. Natomiast osoby, które trenują swój organizm w celu otrzymania maksymalnej wydolności możemy zapewnić o specjalnym systemie zabezpieczającym przed przekręcaniem się i zsuwaniem rękawa kompresyjnego.

 Z kolei estetów uspokajamy, że nadruk naszego logo został wykonany w specjalnej technologii sublimacji, gwarantujące nieścieralność. W naszym sklepie z ciuchami wojskowymi online wierzymy, że odzież militarna powinna być bardzo trwała.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra
Captcha