Rękawy kompresyjne personalizowane

Drużynowe rękawy kompresyjne personalizowane do grania i innych sportów to kolejna z naszych propozycji dającej możliwość teamom, drużynom i firmom wykonania rękawów sportowych z własnym nadrukiem i logo. Doskonała ochrona, kapitalne rozgrzanie przedramion przez cały czas i świetny pomysł na promocję drużyny lub sponsora, nawet gdy nie masz na sobie żadnej koszulki. Zapytaj o darmową wycenę!
W sprawie personalizacji, napisz do nas na sklep@poundoutgear.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

Rękawy kompresyjne personalizowane

Rękawy sportowe personalizowane używane są nie tylko do grania, możesz wykorzystać jako odzież ochronną podczas dowolnego treningu. W ten sposób unikniesz uszkodzeń naskórka w wyniku tarć oraz zadbasz o dobre rozgrzanie przedramion i nadgarstków, które są jednymi z najbardziej obciążonych części ciała podczas większości treningów. To doskonały wybór dla sportowców, którzy podczas zawodów mogą zareklamować swój klub, sponsora lub własną osobę personalizując rękawy swoim imieniem i nazwiskiem. Nieważne czy trenujesz kalistenikę, strong man, tajski boks, MMA, trójbój siłowy, siatkówkę czy koszykówkęrękawy z własnym nadrukiem to niezastąpione akcesorium każdego pasjonata ćwiczeń.

Rękawy z nadrukiem, wzorem lub logo kiedy się sprawdzą?

Rękawy z własnym nadrukiem mogą być elementem ochronnym dla części ręki narażonej na otarcia. Termoaktywny i oddychający materiał zapewni Ci odpowiednią wentylację ciała, dzięki czemu noszenie rękawa będzie przyjemne. Elastyczność rękawów wynika z połączenia elastanu z poliestrem, najlepszej mieszanki materiałów do tego typu akcesoriów. Wybierz rękawy kompresyjne personalizowane, które idealnie dopasują się do kształtu Twoich ramion. Wykorzystaj je podczas treningów rekreacyjnych i zawodów. Jeśli kochasz aktywność fizyczną i nie wyobrażasz sobie życia bez wysokiego adrenaliny rękawy z własnym nadrukiem są doskonałym właśnie dla Ciebie.

Kto powinien zainwestować w rękawy z nadrukiem na zamówienie?

Rękawy z nadrukiem, wzorem lub logo idealnie wpisują się w obecne trendy modowe. Dowolny wzór pozwala Ci zareklamować swój team, drużynę czy sponsora. To doskonała forma marketingu, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Możesz je zakładać do koszulek, tank topów, a także nosić na sobie gdy nie masz na sobie żadnej koszulki-rękaw ma silikonową powłokę, która sprawia, że dobrze utrzymuje się nawet na spoconym ciele.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w nie?

Do głównych cech, które sprawiają, że rękawy z własnym logo to ciekawa opcja, zaliczamy:

  • -Oryginalną i indywidualną stylistykę;
  • -Wysoką jakość materiałów;
  • -Zastosowanie technologii antypoślizgowej.

 Teraz ogranicza Cię już tylko wyobraźnia, zaprojektuj nietuzinkowy rękaw, który będzie towarzyszył Ci podczas treningów przez wiele lat.