-10% kod rabatowy: BACK2GYM

System do ćwiczeń STS suspension trainer Black Edition

  • Stan magazynowy: Dostępny
Taśmy treningowe podwieszane. Pasy do crossfitu i ćwiczeń ogólnorozwojowych TRX.
  • 249,00 zł


  • Wykonane z nylonu, technopolimeru wysokoudarowego oraz stali konstrukcyjnej;
  • maksymalna dopuszczalna waga trenującego używająca produkt to 150kg;
  • wzmacniana struktura.

Pasy treningowe do ćwiczeń - podwieszane taśmy TRX do treningu w domu lub klubie

Podwieszane pasy treningowe to doskonały produkt, który umożliwia realizację ćwiczeń ogólnorozwojowych pod ciężarem własnego ciała w każdych warunkach. W zależności od tego jaki kąt nachylenia względem ziemi wybierzesz oraz miejsca w którym przyczepisz taśmy, możesz decydować jakie grupy mięśniowe chcesz obciążyć w danym ruchu. Treningowe taśmy TRX dają możliwość trenowania zarówno górnych, dolnych jak i centralnych grup mięśni ludzkiego ciała. W treningu z taśmami wyjątkowo intensywnie pracują jedne z najważniejszych mięśni w naszym ciele - głębokie mięśnie stabilizujące.

Regulowane podwieszane pasy treningowe Thorn fit to najwyższa jakość, a elementy użyte do ich produkcji to części o podwyższonej wytrzymałości. Pasy wytworzone są przy użyciu nylonu, a klamry z karabińczykiem są wykonane ze stali. Rękojeści to kolejny materiał wzmocniony pod kątem użyteczności i trwałości.

Zestaw zawiera gęsto tkane taśmy nylonowe z numerowaną podziałką ułatwiającą jego obsługę i regulację. W skład produktu wchodzi również taśma wydłużająca, pętle do montażu taśm w słabiej dostępnych miejscach, siatkę do przechowywania pasów TRX.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra
Captcha