Rashguard koszulka termoaktywna kompresyjna męska na siłownię i crossfit BEAST SUB-SKIN tech. Zobacz większe

Rashguard BEAST SUB-SKIN tech.


Nowy

Rashguard, koszulka kompresyjna BEAST, idealna do biegania, na trening MMA, crossfit i na siłownie!

Więcej szczegółów

129,00 zł

koszulka kompresyjna rashguard trening crossfit obciślak siłownia mma termoaktywna

Wersja SUB-SKIN tech. -lekka, niewiarygodnie mocna tkanina, czujesz się jak w drugiej skórze!

- Mega jakość w świetnej cenie!

- Termoaktywny, oddychający, szybkoschnący(DRY.EXPERT) i elastyczny materiał (92% poliester, 8% elastan)

- Wzmocnione płaskie i elastyczne szwy, nie podrażniające skóry - dzięki czemu nie czujemy dyskomfortu podczas ćwiczeń

- System utrzymujący właściwą temperaturę ciała w trakcie treningu, gwarantując suchość w ciepłe dni, zaś komfort cieplny w niskich temperaturach . Wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz.

- Kompresyjny materiał odciążający mięśnie i zwiększający przepływ krwi, dzięki czemu mogą dłużej i wydajniej pracować oraz pozostają rozgrzane przez cały trening

- Zapobiega otarciom i podrażnieniom skóry, pomaga utrzymać higienę

- Nadruki wykonane metodą sublimacji - nieścieralne i trwałe

- Anatomicznie dopasowanie

- Wyprodukowane z myślą o potrzebach osób uprawiających sport wyczynowo

Od zarania dziejów potwory, bestie i inne mutanty towarzyszyły ludziom w wierzeniach i opowieściach. Znane z mitologii, legend i literatury jako przerażające z wyglądu i agresywne z zachowania, czyli po prostu zło wcielone. Dziś takie miano przypisuje się ludziom, których wygląd i zachowanie odbiega od społecznie przyjętych norm. Walka w klatce lub ringu, trening na dużych ciężarach, tatuaże a może ćwiczenia tak intensywne, że wręcz graniczące z szaleństwem…czy Ciebie też tak widzą inni? Witaj w naszym świecie! W koszulce kompresyjnej Poundout w wersji Sub-Skin tech, tworzącej ochronną warstwę tzw. drugą skórę będziesz mógł przeistoczyć się w prawdziwą bestię. Lekki a zarazem bardzo wytrzymały i szybko schnący materiał (DRY.EXPERT), płaskie szwy nie podrażniające skóry, a to wszystko w cenie z którą ciężko konkurować. Czarny kolor, krwawo czerwone wstawki rozdrapanych pazurami ran i duży prosty napis mówiący wszystko. Jasny przekaz wyróżni Cię z pośród setek innych ćwiczących. Sprawdź dostępność i rozmiary w naszym sklepie a w razie dylematu z wyborem rozmiaru rashguarda personel Poundout Gear chętnie służy pomocą i doświadczeniem. Uwolnij bestię!

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Oceń 
2019-06-25

Rashguard Beast

Mam już kilka koszulek kompresyjnych na trening od Was, ale co wzór to muszę dokupić nową! Jak zawsze świetny, oddychający materiał, bardzo dobre dopasowanie i szybka obsługa zamówienia. 5/5

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Rashguard BEAST SUB-SKIN tech.

Rashguard BEAST SUB-SKIN tech.

Rashguard, koszulka kompresyjna BEAST, idealna do biegania, na trening MMA, crossfit i na siłownie!

30 innych produktów w tej samej kategorii:

2 Recenzje

129,00 zł

129,00 zł

79,00 zł

129,00 zł

79,00 zł

1 Recenzje

129,00 zł

99,00 zł

2 Recenzje

129,00 zł

99,00 zł

1 Recenzje

129,00 zł

99,00 zł

1 Recenzje

129,00 zł

99,00 zł