Ręcznik na siłownię frotte BULLETPROOF   35 x 70 cm Zobacz większe

Ręcznik na siłownię frotte BULLETPROOF 35 x 70 cm


Nowy

Bardzo chłonny ręcznik o niepowtarzalnym wzorze!

Więcej szczegółów

35,00 zł

- wymiary 35 x 70 cm
- idealny wymiar na siłownię
- 50% bawełna, 50% poliester
- bardzo chłonny
- przyjemny w dotyku
- niepowtarzalny wzór
- nieścieralny nadruk
- nadruk na jednej stronie ręcznika

Model BULLETPROOF czyli sportowy ręcznik na siłownię od Poundout Gear. To nasza kolejna produkcja profesjonalnych akcesoriów do ćwiczeń z niesamowitą grafiką, na której tym razem znalazła się amunicja. Nikomu jednak nie stanie się krzywda, bo z tym sprzętem staniesz się kuloodporny! Każdy strzał oddany w Twoją stronę nie sięgnie celu. Nie ważne czy ktoś wyprowadza cios podczas zajęć boksu, czy może próbuje podważyć Twoje zdanie... Ty wiesz swoje i nigdy się nie poddajesz. Motywacja do działania i wola walki pozwalają Ci iść do przodu. A produkty ze sklepu POUNDOUT są po to aby Ci dopomóc.

Co zyskujesz nabywając ręcznik sportowy? Nasz ręcznik zapewni Ci należytą higienę. Wymiary 35cmx70cm które pomieści każda torba czy plecak, rewelacyjnie sprawdza się na sprzęcie treningowym w roli podkładki, na podłogę kiedy stoisz boso lub po prostu do wytarcia siódmych potów, które z siebie wycisnąłeś na treningu. Sportowy ręcznik na siłownie BULLETPROOF od Poundout będzie Ci towarzyszyć przy każdym typie treningu. Nie zapomnieliśmy również o tym aby wyglądał świetnie. Część z poliestru pokryta jest w całości stosami realistycznych nabojów. Duże wyróżniające się litery. Gwarancja najwyższej jakości ręcznika od sklepu Poundout Gear. Zaopatrz się w ręcznik frotte na siłownię BULLETPROOF w świetnej cenie i stan się kuloodporny!

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Napisz opinię

Ręcznik na siłownię frotte BULLETPROOF   35 x 70 cm

Ręcznik na siłownię frotte BULLETPROOF 35 x 70 cm

Bardzo chłonny ręcznik o niepowtarzalnym wzorze!