Ochraniacze na szczękę

- liczba produktów: 1

Większość sportów kontaktowych wymaga dodatkowej ochrony, która podniesie poziom bezpieczeństwa sportowców. W tym celu warto przejrzeć naszą ofertę. Znajdują się w niej między innymi niezawodne i skuteczne ochraniacze na szczękę. Sprawdzą się one w przypadku sportów walki, takich jak boks, MMA, czy zapasy. Ich zaletą jest wzorowa ochrona szczęki, wyjątkowo ...

Większość sportów kontaktowych wymaga dodatkowej ochrony, która podniesie poziom bezpieczeństwa sportowców. W tym celu warto przejrzeć naszą ofertę. Znajdują się w niej między innymi niezawodne i skuteczne ochraniacze na szczękę. Sprawdzą się one w przypadku sportów walki, takich jak boks, MMA, czy zapasy. Ich zaletą jest wzorowa ochrona szczęki, wyjątkowo narażonej na urazy w niektórych sportach. Poznaj już dziś wszystkie modele i wybierz idealne rozwiązanie dla siebie.

Ochraniacze na szczękę – najważniejsze bezpieczeństwo

Sporty walki to bardzo popularne dyscypliny, w których biorą udział zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Z tego względu w naszej ofercie znajdują się męskie i damskie ochraniacze na szczękę. Każdy model cechuje się dużą wytrzymałością i odpornością, co zapewnia bezpieczeństwo i redukuje ryzyko powstania urazu praktycznie do zera. Warto wiedzieć, że urazy szczęki bywają bardzo bolesne i mogą na wiele tygodni wyłączyć nas z treningów.

Wśród najczęstszych urazów zdarzają się wybicia lub złamania zęba. Wiele osób nie przepada za wizytami u dentysty, a zatem taka kontuzja szybko odbije się nie tylko na zdrowiu, ale również na psychice. Ponadto leczenie stomatologiczne jest kosztowne, dlatego tym lepiej zadbać o swoje bezpieczeństwo i stosować ochraniacze na szczękę.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Ochraniacze na szczękę – poznaj ich zalety

Dostępne w naszym sklepie internetowym Poundout damskie i męskie ochraniacze na szczękę doskonale chronią zęby, a także zapewniają komfort psychiczny. Każdy model został wykonany z wysokiej jakości materiałów, które idealnie dopasowują się do szczęki, dzięki czemu nie przeszkadzają w treningu czy w profesjonalnych zawodach. Wygoda jest tu bardzo istotna, gdyż nie ma nic gorszego niż odczuwanie dyskomfortu podczas walki.

Damskie i męskie ochraniacze na szczękę – dlaczego warto je stosować?

Męskie i damskie ochraniacze na szczękę dostępne w naszej ofercie zostały zaprojektowane przez osoby doskonale znające potrzeby sportowców biorących udział w walkach. Nie wypadają z ust, są komfortowe w noszeniu, nie utrudniają oddychania i doskonale chronią szczękę. Pamiętaj, że dobrze dopasowane ochraniacze na szczękę są najlepszym kompanem podczas treningów, w których głowa narażona jest na urazy. Oferowane modele doskonale sprawdzą się w przypadku sportów, takich jak MMA, boks, kick boxing, muay thai, krav maga, karate czy rugby. W komplecie znajduje się zamykane, plastikowe pudełko, które ułatwia bezpieczne przechowywanie.