Ochraniacze na głowę

Wiele osób podczas sportu zapomina o należytej ochronie ciała, w tym w szczególności narażonej na kontuzje głowy. Prowadzić może to bardzo często do niebezpiecznych urazów, w tym wstrząśnienia mózgu. Zadbaj zdrowie swojego dziecka i zamów już dziś najlepsze ochraniacze na głowę z oferty Poundout. Wszystkie modele zapewniają doskonałe bezpieczeństwo i ...

Wiele osób podczas sportu zapomina o należytej ochronie ciała, w tym w szczególności narażonej na kontuzje głowy. Prowadzić może to bardzo często do niebezpiecznych urazów, w tym wstrząśnienia mózgu. Zadbaj zdrowie swojego dziecka i zamów już dziś najlepsze ochraniacze na głowę z oferty Poundout. Wszystkie modele zapewniają doskonałe bezpieczeństwo i chronią pociechy przed typowymi kontuzjami w sportach kontaktowych. Wyglądają przy tym bardzo stylowo i występują w kilku barwach. Poznaj już dziś najlepsze ochraniacze na głowę!

Cechy praktycznie ochraniaczy na głowę Poundout

Dziecięce ochraniacze na głowę zostały wykonane po to, aby chronić zdrowie juniorów sportów kontaktowych. Za amortyzację odpowiedzialne jest między innymi wypełnienie wnętrza kasku, którym w naszym przypadku jest pianka o idealnie dobranej twardości. Siła wynikająca z kontaktu zostaje zaabsorbowana i przekazana na większą powierzchnię. Dzięki temu na mózg oraz czaszkę zawodnika nie jest przenoszona całość działającej siły, która w dodatku zostaje w dużym stopniu zamortyzowana i “oddana”.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Z zewnątrz ochraniacze na głowę przeznaczone dla dzieci zostały wykonane z naturalnej skóry, która zapewnia im wieloletnią trwałość. Materiał ten jest oddychający i odporny na większość uszkodzeń. W przeciwieństwie do innych tkanin jest bardzo trwały i będzie mógł być używany przez wiele lat, zarówno podczas profesjonalnych, jak i amatorskich starć. Całość jest zaprojektowana anatomicznie i tym samym nie wywołuje nacisku przez właściwy dobór rozmiaru. Wysokość jest regulowana rzepem na podbródku, który dodatkowo go chroni, zaś obwód – z tyłu kasku – również za pomocą trwałych rzepów.

Zamów już dziś najlepsze dziecięce ochraniacze na głowę Poundout!

Dziecięce ochraniacze na głowę są nie tylko dobrze wykonane, lecz także bardzo atrakcyjne, szczególnie dla młodych sportowców. Są profesjonalne, występują w wielu barwach, a na ich froncie znajdziemy nazwę Poundout. Szwy są trwałe i mocne, podobnie jak pianka wewnętrzna, która nie odkształca się z czasem. Poszczególne modele nie ograniczają widoczności młodego zawodnika i umożliwiają nieco bezpieczniejsze starcia.