0,00 zł

Nowy

Ochraniacze na nogi

- liczba produktów: 1

Podczas treningu istotnych jest kilka kwestii. Warto wśród nich wymienić cierpliwość, umiejętności, a także doskonałe przygotowanie do ćwiczeń. Aby komfort treningu był na najwyższym poziomie, warto zadbać o strój, który z pewnością przyczyni się do jeszcze lepszych osiągnięć i stałego poprawiania swoich rekordów. Jednak to nie wszystko. W każdym treningu liczy się ...

Podczas treningu istotnych jest kilka kwestii. Warto wśród nich wymienić cierpliwość, umiejętności, a także doskonałe przygotowanie do ćwiczeń. Aby komfort treningu był na najwyższym poziomie, warto zadbać o strój, który z pewnością przyczyni się do jeszcze lepszych osiągnięć i stałego poprawiania swoich rekordów. Jednak to nie wszystko. W każdym treningu liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo. Doskonale o tym wiemy, dlatego wszystkim sportowcom polecamy ochraniacze na nogi, które wzorowo zabezpieczą kończyny dolne przed kontuzją, stłuczeniem czy innymi urazami. W ofercie znajdziesz zarówno damskie ochraniacze na nogi, jak i męskie.

Ochraniacze na nogi – zadbaj o bezpieczeństwo

Ochraniacze na nogi to podstawowy element stroju sportowego, szczególnie w przypadku sportów, takich jak kick-boxing, MMA czy inne dyscypliny kontaktowe. Można ich używać zarówno podczas treningu, jak i profesjonalnych zawodów. Sprawdzą się we wszystkich sportach, w których mamy do czynienia z kopnięciami, gdyż doskonale chronią piszczele przed bolesnymi kontuzjami.

Warto wiedzieć, że poważna kontuzja, a nawet delikatne stłuczenie, mogą na jakiś czas wyłączyć nas z treningów całkowicie, co będzie z pewnością bardzo frustrujące. Dlatego należy zawsze stosować ochraniacze na nogi, które do minimum ograniczają ryzyko powstawania obrażeń i kontuzji, dzięki czemu pozwolą wyjść cało z każdego treningu. Dostępne w naszym sklepie internetowym Poundout modele są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Rodzaje ochraniaczy na nogi

Męskie ochraniacze na nogi, podobnie jak modele damskie są wykonanie z wielką dbałością o detale i cechują się wysoką jakością. Ich gruba i doskonale przemyślana budowa sprawia, że wzorowo chronią golenie i piszczele przed bardzo mocnymi uderzeniami w postaci kopniaków. Ponadto mogą być stosowane zarówno przez osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem lub przez zaawansowanych sportowców, mających już wieloletnie doświadczenie w treningach.

Damskie i męskie ochraniacze na nogi tylko w Poundout

Damskie ochraniacze na nogi różnią się od męskich modeli głównie rozmiarem. Są mniejsze i tym samym zapewniają wzorowe dopasowanie, które odgrywa w tym przypadku kluczową rolę. Męskie ochraniacze na nogi, podobnie jak damskie, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie krępować ruchów. Wykonane z odpowiednich materiałów nie zmieniają miejsca podczas treningu, gdyż nie przesuwają się i tym samym zapewniają komfort i wygodę.