0,00 zł

Nowy

Rękawice bokserskie

Rękawice bokserskie to nieodłączny element stroju zawodnika. Ich prawidłowe dopasowanie przekłada się na bezpieczeństwo i komfort uderzeń, więc decyduje o przebiegu walki. W Poundout proponujemy rękawice wykonane z wysokogatunkowych materiałów, gwarantujących trwałość i komfort użytkowania. Znajdziesz u nas modele nadające się do treningów, sparingów oraz ...

Rękawice bokserskie to nieodłączny element stroju zawodnika. Ich prawidłowe dopasowanie przekłada się na bezpieczeństwo i komfort uderzeń, więc decyduje o przebiegu walki. W Poundout proponujemy rękawice wykonane z wysokogatunkowych materiałów, gwarantujących trwałość i komfort użytkowania. Znajdziesz u nas modele nadające się do treningów, sparingów oraz walk turniejowych. Nasze produkty zostały już przetestowane przez profesjonalnych zawodników sztuk walki, co stanowi dla nich najlepszą rekomendację!

Materiał, który podnosi Twoje bezpieczeństwo

Proponowane w naszym sklepie rękawice bokserskie są dostępne w wersji z naturalnej skóry bydlęcej oraz ze skóry ekologicznej. Możesz dopasować je do własnych preferencji. W obu przypadkach materiał wyróżnia nieprzeciętna grubość i odporność na pęknięcia oraz przetarcia. Wypełnienie rękawic stanowi wielowarstwowa pianka absorbująca, która jest doskonałą amortyzacją dla ciosów. Odpowiednie profilowanie rękawic decyduje o ich perfekcyjnym dopasowaniu do zaciśniętej pięści. W newralgicznych miejscach rękawice bokserskie są dodatkowo wzmocnione.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Komfort podczas treningów i walk

Dostępne u nas rękawice bokserskie zapewnią Ci nie tylko optymalne zabezpieczenie przed uszkodzeniami dłoni, ale także wygodę ruchu w trakcie walki. Delikatny materiał podszewki nie ociera i świetnie przepuszcza powietrze. W czasie walki lub treningu dłoń nie ulega przepoceniu, co korzystnie wpływa na ogólne samopoczucie zawodnika i jakość wykonywanych ruchów. Rękawice Poundout są szyte ręcznie, dzięki czemu każdy szew został idealnie dopracowany. Poszerzane rzepy umożliwiają trwałe zapięcie rękawic, bez ryzyka rozpięcia w czasie walki. Takie rozwiązanie zwiększa stabilizację nadgarstka.

Bogaty asortyment akcesoriów bokserskich i profesjonalna obsługa w Poundout

Poundout to sklep, który oferuje akcesoria bokserskie dla profesjonalistów i pasjonatów sztuk walki. Zarówno rękawice bokserskie, jak i inne akcesoria mogą znaleźć zastosowanie nie tylko w boksie, ale też w kick-boxingu, K1 i podobnych dyscyplinach. Ich wysoka jakość sprawia, że są doskonałe do treningów i sparingów. Pozwalają ćwiczyć siłę i skuteczność uderzeń. Dzięki precyzyjnym zabezpieczeniom i odpowiedniemu wypełnieniu oferowane rękawice są bezpieczne również na sparing partnerów. Bez względu na to, jakie konkretnie interesują Cię rękawice bokserskie, nasz sklep służy doradztwem i pomocą w wyborze odpowiedniego modelu.