139,00 zł

Nowy

139,00 zł

Nowy

139,00 zł

Nowy

Legginsy do crossfitu

- liczba produktów: 38

Crossfit to wymagający i dość trudny sport, a jego wyniki są zależne między innymi od warsztatu treningowego, zaangażowania i odzieży sportowej. Należy przy tym baczną uwagę zwrócić na dół garderoby. Legginsy do crossfitu są niezbędnym dodatkiem dla każdego ćwiczącego ten trudny sport. Zapewniają znakomite wyniki, poprawiają wydolność organizmu ...

Crossfit to wymagający i dość trudny sport, a jego wyniki są zależne między innymi od warsztatu treningowego, zaangażowania i odzieży sportowej. Należy przy tym baczną uwagę zwrócić na dół garderoby. Legginsy do crossfitu są niezbędnym dodatkiem dla każdego ćwiczącego ten trudny sport. Zapewniają znakomite wyniki, poprawiają wydolność organizmu i służą także do ochrony przed urazami i otarciami. Koniecznie przejrzyj całą kategorię legginsów do crossfitu Poundout i zamów już dziś swój nowy, lepszy model.

Legginsy do crossfitu – cechy i właściwości w praktyce

Podczas treningu crossfitu liczy się między innymi pełna mobilność, której nie zapewniają ubrania szerokie i sztywne. Legginsy do crossfitu są tego zupełnym przeciwieństwem. Są niezwykle rozciągliwe i w żaden sposób nie krępują ruchów, dlatego umożliwiają pełne skupienie się na technice wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Mięśnie nóg są używane praktycznie podczas każdego z nich, dlatego zadbaj koniecznie o legginsy do crossfitu i stwórz fundamenty do osiągania coraz lepszych wyników.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów

Legginsy do crossfitu Poundout są wykonane z tkaniny zapewniającej również perfekcyjną termoregulację ciała. Są bowiem termoaktywne. Odprowadzają z ciała pot i wilgoć, czym przyczyniają się do bardzo komfortowego treningu. Z pewnością wielu trenujących zna uczucie oklejenia ciała mokrymi spodniami. Z legginsami do crossfitu takie problemy nigdy nie będą mieć miejsca. Kolejną zaletą jest działanie chroniące przed urazami, między innymi przed otarciami naskórka wskutek kontaktu z matą.

Dlaczego legginsy do crossfitu wypierają spodnie dresowe?

Spodnie dresowe są znane i lubiane, lecz powoli ustępują miejsca legginsom do crossfitu. Typowe “dresy” są dość sztywne i szerokie, przez co nie zapewniają odpowiedniego poziomu ruchliwości. Często stawiają opór przed niektórymi ćwiczeniami i tym samym pogarszają nasze wyniki. Ponadto widać na nich nieestetyczne plamy potu. Legginsy do crossfitu są w tym zakresie znacznie lepsze, gdyż nie tylko gwarantują lepsze osiągi, ale też poprawiają wizualnie całą sylwetkę, nie tylko same nogi.

Postaw na pewne legginsy do crossfitu Poundout

Legginsy do crossfitu Poundout są przyjemne w dotyku i praktycznie nie czuć ich na sobie. Ponadto są także bardzo atrakcyjne. W ofercie naszego sklepu znajdziesz dziesiątki różnorodnych modeli, zarówno warianty wielobarwne, jak i bardzo stonowane. Nadruki są wykonane metodą sublimacji i mają zaskakująco wysoką trwałość, podobnie jak barwniki użyte do wybarwienia materiału. Zamów już dziś nowe legginsy do crossfitu i wybierz właściwy rozmiar. Ćwicz w pełnym komforcie i osiągaj lepsze wyniki wraz z Poundout.