0,00 zł

Nowy

Rękawice do MMA

Rękawice do MMA to nieodłączny element mieszanych sztuk walki. Ich konstrukcja różni się od klasycznych rękawic bokserskich, umożliwiając nie tylko zadawanie ciosów, ale też wykonywanie chwytów. W Poundout proponujemy rękawice w różnych rozmiarach, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zastosowane w nich zabezpieczenia stabilizują nadgarstek i chronią ...

Rękawice do MMA to nieodłączny element mieszanych sztuk walki. Ich konstrukcja różni się od klasycznych rękawic bokserskich, umożliwiając nie tylko zadawanie ciosów, ale też wykonywanie chwytów. W Poundout proponujemy rękawice w różnych rozmiarach, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zastosowane w nich zabezpieczenia stabilizują nadgarstek i chronią dłoń przed uszkodzeniami. Rękawice znajdą zastosowanie na rękach profesjonalnych i amatorskich zawodników. Pozwalają na doskonalenie umiejętności grapplingowych. Mogą być wykorzystywane do sparingów i walk zawodowych.

Najwyższa jakość wykonania rękawic Poundout

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zawodników preferujących różne style walki, Poundout oferuje rękawice do MMA umożliwiające wykonywanie dowolnych chwytów i wyprowadzanie zróżnicowanych ciosów. Szyte ręcznie rękawice MMA są doskonale profilowane. Mocne szwy gwarantują ponadprzeciętną trwałość. Rękawice bez problemu przetrwają silne ciosy i dynamiczne chwyty. Wysokogatunkowa skóra naturalna jest przyjazna dla ciała i nie powoduje otarć. Nasze produkty są testowane przez najlepszych zawodników MMA, co stanowi cenną i wiarygodną rekomendację.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Rękawice dopasowane do potrzeb zawodnika

W Poundout znajdziesz rękawice MMA w różnych rozmiarach. Ich potrójny, szeroki rzep gwarantuje stabilność nadgarstka, amortyzując wstrząsy i chroniąc przed uszkodzeniami wewnętrznymi. Dodatkowe zabezpieczenia przy kciukach sprawiają, że rękawice do MMA nie przemieszczają się w trakcie walki. Ergonomiczny kształt decyduje o idealnym dopasowaniu. Dzięki temu rękawica przylega do dłoni w każdym jej położeniu, nawet po wyprostowaniu. Oferujemy rękawice MMA sparingowe i turniejowe, różniące się wypełnieniem i grubością. Grubsze rękawice sparingowe zapewniają większe bezpieczeństwo i pozwalają spokojnie ćwiczyć wybrane techniki walki. Rękawice turniejowe chronią kostki i dłoń, lecz pozostawiają odkryte palce.

Oferta Poundout dla profesjonalistów

Rękawice MMA dostępne w Poundout mogą zostać dowolnie spersonalizowane. Organizatorom gal oraz klubom sportów walki, w tym MMA i krav magi, oferujemy nadruki z nazwą lub logiem klubu bądź organizacji. Pozwala to wyposażyć wszystkich podopiecznych w jednakowe akcesoria. W celu złożenia dodatkowego zamówienia należy skontaktować się ze sklepem przed finalizacją zakupu. W razie potrzeby służymy również wskazówkami w kwestii doboru odpowiednich rękawic.