139,00 zł

Nowy

139,00 zł

Nowy

Legginsy termoaktywne

- liczba produktów: 41

Odzież sportowa jest bardzo istotna, gdyż pozwala osiągać coraz lepsze wyniki w praktycznie każdym sporcie. Bez niej każdy trening byłby mało komfortowy i co za tym idzie – mniej efektywny. W naszym sklepie znajdziesz każdą część garderoby, w tym także legginsy termoaktywne Poundout. Wszystkie modele są wygodne i elastyczne, a ich główną zaletą ...

Odzież sportowa jest bardzo istotna, gdyż pozwala osiągać coraz lepsze wyniki w praktycznie każdym sporcie. Bez niej każdy trening byłby mało komfortowy i co za tym idzie – mniej efektywny. W naszym sklepie znajdziesz każdą część garderoby, w tym także legginsy termoaktywne Poundout. Wszystkie modele są wygodne i elastyczne, a ich główną zaletą jest termoaktywność, czyli perfekcyjne odprowadzanie potu z ciała oraz ciągła cyrkulacja powietrza. Zobacz koniecznie dostępne w naszej ofercie modele i wybierz taki, który spełni się idealnie w Twoim przypadku.

Legginsy termoaktywne – zalety i parametry

Termoaktywne legginsy Poundout tworzymy zawsze z najlepszych tkanin. Przeważnie są to specjalne włókna poliestrowe oraz elastan (zapewniający spodniom dużą rozciągliwość), co przekładać się ma na komfort noszenia. Leżą blisko ciała i tym samym nie przeszkadzają podczas treningu, z kolei uczucie chłodu podczas upałów jest nie do przecenienia. Co ciekawe, legginsy termoaktywne są doskonałe również na zimę, gdyż pot nie odparowuje ze skóry, a z ich zewnętrznej powierzchni.

Legginsy termoaktywne na siłownię Poundout mają z bliska profesjonalną fakturę oraz mikro-kanaliki, które odpowiadają za odprowadzanie potu na zewnątrz. Podczas treningu generujemy bardzo dużą ilość potu. Podobnie jest z wilgocią. Bez ich odprowadzania ćwiczenia stają się mało komfortowe, gdyż bawełniane ubrania nasiąkają potem, po czym przyklejają się do skóry, krępując ruchy. Stosując legginsy termoaktywne na siłownię, unikniemy tego typu problemów. Mają one także znaczenie w przypadku nóg. Uda generują dużo ciepła i potu, który także dobrze odprowadzić na zewnątrz.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów

Legginsy termoaktywne i inne cechy praktyczne

Termoaktywne legginsy mają jednak o wiele więcej pozytywnych cech niż sama termoaktywność. Znakomicie chronią przed mikrourazami, takimi jak otarcia skóry, a także są niezwykle stylowe i wyglądają przy tym bardzo profesjonalnie. Istotne jest także działanie kompresyjne, polegające na ciągłym nacisku skierowanym na mięśnie. Dzięki temu każde włókno mięśniowe jest bardziej ukrwione i dotlenione, co pozwala na osiąganie coraz lepszych wyników.

Termoaktywne legginsy na siłownię – lepsze niż spodnie dresowe?

Spodnie dresowe mają wiele wad i przekonuje się o tym coraz większa ilość zawodowców oraz amatorów. Chłoną pot i nie oddają go na zewnątrz, przez co już po chwili znajdziemy na ich powierzchni nieestetyczne plamy potu. Szerokie modele są ponadto niebezpieczne, gdyż mogą zaczepić się o przyrządy na siłowni. Legginsy termoaktywne pozbawione są tych cech i urzekają ćwiczące osoby pełnym komfortem i stylem. W naszym sklepie znajdziesz modele stonowane i ciemne, jak też bardzo wzorzyste. Zamów już dziś swoje nowe, wymarzone legginsy termoaktywne na siłownię Poundout!