Rashguardy krótki rękaw

- liczba produktów: 95

Podczas treningu i zawodów sportowych liczą się nie tylko umiejętności i talent, ale ogromne znaczenie ma także ubiór i ochrona ciała. Rashguardy krótki rękaw zostały stworzone właśnie w tym celu. Mają zapewnić trenującemu doskonałą ochronę przed wszelkimi problemami skórnymi, takimi jak otarcia lub zadrapania, a także zagwarantować łatwiejsze w...

Podczas treningu i zawodów sportowych liczą się nie tylko umiejętności i talent, ale ogromne znaczenie ma także ubiór i ochrona ciała. Rashguardy krótki rękaw zostały stworzone właśnie w tym celu. Mają zapewnić trenującemu doskonałą ochronę przed wszelkimi problemami skórnymi, takimi jak otarcia lub zadrapania, a także zagwarantować łatwiejsze wykonywanie poszczególnych ćwiczeń bez myślenia o braku komfortu. Właśnie z powodu tych zalet rashguardy na siłownię z krótkim rękawem są cenione zdecydowanie bardziej niż jakiekolwiek inne rozwiązania.

Rashguardy z krótkim rękawem - zalety, cechy i rozwiązania techniczne

Rashguardy w założeniu miały - i mają do tej pory - chronić skórę przed wszelkimi uszkodzeniami. Powstały jako element odzieży dla surferów i surferek, którzy byli narażeni na poparzenia skóry i otarcia wskutek działania mocnych promieni słonecznych i częstego kontaktu z ostrymi jak brzytwa ziarenkami piasku. Teraz jednak są stosowane również w innych sportach. Rashguardy krótki rękaw bardzo ściśle przylegają do ciała za sprawą materiału (poliestru z elastanem) i tym samym zachowują się dokładnie tak, jak druga skóra.

Rashguardy na siłownię z krótkim rękawem chronią między innymi cały tors (plecy, brzuch i klatkę piersiową), a także ramiona (mięśnie naramienne). Dzięki temu eliminują większość uszkodzeń naskórka podczas treningu siłowego. W ćwiczeniu wyciskania na klatkę piersiową chronią plecy, a podczas treningu w sportach sztuki walki (MMA) zapobiegają otarciom podczas bezpośredniego kontaktu ciała z matą.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Pokazuje 1 - 12 z 95 elementów

Rashguardy na siłownię z krótkim rękawem - dla profesjonalistów i amatorów

Warto wiedzieć, że rashguardy krótki rękaw są cenione zarówno przez profesjonalistów podczas zawodów, jak i przez amatorów ćwiczących dla samych siebie. Mają bowiem same zalety i stały się na swój sposób modne. Warto poznać także inne plusy ponad ochronę naskórka przed otarciem. Rashguardy na siłownię krótki rękaw poprawiają wyniki siłowe za sprawą działania kompresyjnego, czyli uciskowego. Elastyczny materiał stale wywołuje nacisk na mięśnie pod spodem, przez co dociera do nich większa ilość krwi i tlenu.

Poznaj najlepsze rashguardy na siłownię krótki rękaw Poundout!

Rashguardy krótki rękaw Poundout to rozwiązanie idealne z wielu powodów. Chronią naskórek podczas wykonywania trudnych ćwiczeń lub podczas zawodów w sporcie kontaktowym, wyglądają profesjonalnie i atrakcyjnie, a także poprawiają wyniki i zapewniają doskonałe odprowadzanie potu i wilgoci z ciała. Dlatego zamów już dziś jeden z wielu rashguardów na siłownię z krótkim rękawem Poundout!