139,00 zł

Nowy

139,00 zł

Nowy

139,00 zł

Nowy

Rashguardy długi rękaw

- liczba produktów: 5

Odzież przeznaczona do sportów rządzi się zupełnie innymi prawami niż tradycyjne ubrania stosowane na co dzień. W przeciwieństwie do nich, jej zadaniem jest ochrona ciała oraz skóry, ułatwianie treningów, poprawianie wyników, jak i zapewnienie profesjonalnego wyglądu. Na górę często zakłada się rashguardy, czyli obcisłe koszulki w kilku warianta...

Odzież przeznaczona do sportów rządzi się zupełnie innymi prawami niż tradycyjne ubrania stosowane na co dzień. W przeciwieństwie do nich, jej zadaniem jest ochrona ciała oraz skóry, ułatwianie treningów, poprawianie wyników, jak i zapewnienie profesjonalnego wyglądu. Na górę często zakłada się rashguardy, czyli obcisłe koszulki w kilku wariantach z przeznaczeniem na chłód lub upały. Oferowane w naszym sklepie Poundout rashguardy długi rękaw to doskonały wybór na chłodniejsze dni lub na trening późną porą wieczorową. Chronią przed otarciami i zapewniają poprawienie wyników siłowych i wydolnościowych. Przejrzyj wszystkie i zamów swój model już dziś!

Rashguardy długi rękaw - cechy i wygląd

Słowo rashguard stanowi połączenie dwóch angielskich słów, mianowicie rash - które oznacza wysypkę oraz guard, czyli ochronę. Rashguard zatem w głównej mierze ma za zadanie chronić naskórek oraz skórę właściwą przed uszkodzeniami wskutek treningu lub zawodów w praktycznie każdym rodzaju sportu. Rashguardy z długim rękawem chronią całą górę ciała, zarówno tors, jak i całe ręce poza dłońmi. Rashguardy w założeniu miały chronić ciała surferów przed oparzeniami słonecznymi, teraz jednak są stosowane w większości sportów, głównie kontaktowych.

Rashguardy na siłownię długi rękaw chronią przed otarciami naskórka powstałymi podczas intensywnego treningu dużym obciążeniem. Ćwiczenie takie jak wyciskanie na klatę na twardej ławeczce zawsze pozostawia ślady na niektórych miejscach ciała, np. na wystających kościach łopatek. Wiele sesji w połączeniu z ogromnym obciążeniem może skutkować całkowitym zdarciem naskórka i wielodniowym wyłączeniem z treningów. Rashguardy na siłownię z długim rękawem chronią również przed zakażeniami bakteryjnymi, np. przy kontakcie z popularnymi i zabrudzonymi przyrządami treningowymi.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Czy rashguardy długi rękaw mają także inne działania?

Rashguardy są bardzo obcisłe i tym samym pełnią funkcję drugiej skóry. Zapewniają perfekcyjne odprowadzanie potu ze skóry trenującego, a dzięki kompresyjnej właściwości materiału potrafią także wspomóc ciało podczas treningu. Stały nacisk na mięśnie powoduje bowiem, że te stają się bardziej ukrwione i dotlenione, dzięki czemu zyskują znacznie lepszą wydajność niż bez rashguardu z długim rękawem.

Wygląd rashguardów na siłownię z długim rękawem

Rashguardy na siłownię długi rękaw mają także inne zalety. Są między innymi niezwykle stylowe. W ofercie Poundout znajdziesz wersje stonowane i spokojne - odpowiednie dla osób lubiących monochromatyczne ubrania, jak i wersje bardzo wzorzyste - dla mężczyzn ceniących sobie wyróżniającą garderobę. Poszczególne modele występują w różnych rozmiarach, a po założeniu podkreślają atrybuty męskiej sylwetki. Zamów już dziś rashguardy z długim rękawem Poundout!